Warszawa: Mieszkania z ogródkiem

Gęsta zabudowa miasta nie sprzyja budownictwu jednorodzinnemu, stąd w bezpośrednim sąsiedztwie centrów dużych miast trudno znaleźć domy z ogrodami, czy chociażby mieszkanie z ogródkiem. Nie oznacza to jednak, że żeby spełnić marzenie o własnym ogródku musimy zrezygnować z wygody i możliwości, jakie oferuje nam duże miasto. Warszawa jest tego doskonałym przykładem. mieszkanie z ogródkiem warszawa

Rynek nieruchomości mieszkalnych w Stolicy jest bardzo bogaty i zróżnicowany. Obok mieszkań w ścisłym centrum miasta z łatwością znajdziemy tutaj mieszkanie z ogródkiem. Część tego typu lokali mieszkalnych mieści się w zabudowie wielorodzinnej, inne w nowoczesnych segmentach oferujących komfort kameralnej zabudowy i wygodę mieszkania dwupoziomowego.

Jeśli interesuje Cię mieszkanie z ogródkiem w dogodnej lokalizacji, z pewnością powinieneś przyjrzeć się bliżej ofercie w której mamy m.in. segmenty na warszawskim Wawrze. Powstają tu nowoczesne, a zarazem niedrogie inwestycje, które łączą w sobie uroki posiadania domu z ogrodem z możliwością zakupu segmentu w cenie mieszkania.

Warszawa-Wawer: Czego możemy oczekiwać od tej lokalizacji?

Warszawski Wawer to dzielnica oferująca przyszłym mieszkańcom wszystko to, czego oczekujemy od dobrej lokalizacji:

  • dobre skomunikowanie ze ścisłym centrum miasta,
  • sąsiedztwo terenów zielonych,
  • bardzo dobrze rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe i socjalne,
  • konkurencyjne ceny nieruchomości.

Decydując się na mieszkanie z ogródkiem w tej lokalizacji znacząco obniżamy koszt inwestycji w zakup mieszkania lub domu, jednocześnie zyskując dodatkowe korzyści. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych to bezsprzeczny atut dzielnicy Wawer, która jest coraz chętniej wybierana przez mieszkańców miasta właśnie ze względu na przestrzeń sprzyjającą wypoczynkowi i rekreacji na świeżym powietrzu oraz ze względu na konkurencyjne ceny nieruchomości.

Mieszkania z ogródkiem w Warszawie na sprzedaż: Skąd aż tak konkurencyjna cena?

Oferowane mieszkania z ogródkami to inwestycje realizowane przez firmę Markas – doświadczonego dewelopera, który do lat specjalizuje się w kameralnym budownictwie rodzinnym w dzielnicy Wawer. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z dostawcami materiałów budowlanych, doskonała znajomość innowacyjnych technologii oraz przemyślany wybór działek inwestycyjnych sprawiają, że Markas może zaoferować swoim Klientom najwyższą jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wszystkie oferowane nieruchomości są bezczynszowe. Deweloper nie oszczędza na materiałach konstrukcyjno-budowlanych, ani na terenie. Działki inwestycyjne są dzielone w taki sposób, aby każdej nieruchomości zapewnić prywatność i maksymalną swobodę użytkowania przestrzeni.

Sprawdź również: Mieszkania bezczynszowe Warszawa