O firmie

Firma Markas ( poprzednia nazwa Aras ) powstała w 1997 roku a od 2005 roku z powodzeniem prowadzi działalność deweloperską na terenie Wawra. Przez lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie zabudowy szeregowej i bliźniaczej stawiając na uczciwość, rzetelność i jakość. Zaufało nam już ponad 100 rodzin.

Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z wyselekcjonowanymi, renomowanymi partnerami, firmami budowlanymi, producentami i dystrybutorami materiałów budowanych gwarantuje najwyższą jakość z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz rzetelność i fachowość obsługi.

Materiały budowlane, których używamy do budowy naszych domów posiadają odpowiednie certyfikaty jakości oraz atesty dopuszczające dany produkt do zastosowania w budownictwie.

Markas sukcesywnie powiększa obszar swojej działalności w 2015 rozpoczęliśmy budowę dużej inwestycji usługowej. Pragniemy aby nasi klienci czuli w się w swoich domach komfortowo i bezpiecznie, dlatego też dbamy o każdy szczegół. Uczciwość, rzetelność i profesjonalizm to cechy, które najtrafniej charakteryzują firmę Markas.