Квартиры без дополнительных оплат Варшава

Segmenty bezczynszowe w Warszawie — dlaczego warto?

mieszkanie bezczynszowe warszawaRynek nieruchomości w Warszawie obfituje w ogromną ilość zróżnicowanych ofert mieszkań. Osoby, które poszukują nowego lokum mają do wyboru szereg rozmaitych opcji, z czego największym zainteresowaniem cieszą się nowo powstające segmenty, stanowiące doskonałą alternatywę dla domów i mieszkań w budownictwie zbiorowym. Wśród ogłoszeń dotyczących sprzedaży segmentów, można trafić na zagadkowe określenie — mieszkanie bezczynszowe. Co kryje się pod tym pojęciem? I dlaczego warto wybrać mieszkanie bezczynszowe?

Segmenty bezczynszowe posiadają lokale mieszkalne, które pozbawione są comiesięcznego czynszu. Zwykle czynsz obejmuje różnego rodzaju opłaty administracyjne, a także te związane z utrzymaniem części wspólnych (klatki schodowej, wind itp.), remontami i mediami. Nie oznacza to, że mieszkanie bezczynszowe nie generuje żadnych opłat. Owszem, nadal trzeba regulować rachunki, m.in. za prąd, jednak są one znacznie bardziej zależne od właściciela. Mieszkanie bezczynszowe można więc przyrównać do posiadania na własność domu jednorodzinnego, lecz z tą różnicą, że właściciele zobowiązani są do interakcji z sąsiadami we wszelkich kwestiach związanych z częściami wspólnymi.

Inwestorzy decydujący się na mieszkanie bezczynszowe mogą liczyć na szereg namacalnych korzyści. Spośród wszystkich pozytywnych aspektów wyróżnić można te tych najbardziej istotne z punktu widzenia właścicieli lokum. Są to:

  • niższe miesięczne koszty utrzymania mieszkania,
  • możliwość indywidualnego rozliczania mediów; w segmentach bezczynszowych mieszkańcy płacą tyle, ile zużyli,
  • brak konieczności uiszczania opłat dla administracji i zarządców,
  • w przypadku zakupu mieszkania bezczynszowego z rynku pierwotnego, powszechnie stosowaną praktyką jest udzielanie przez dewelopera gwarancji na kilka lat i zobowiązanie się do napraw wszelkich wad i usterek.

Markas — segmenty bezczynszowe na warszawskim Wawrze

Kameralna, rodzinna zabudowa, czyli segmenty bezczynszowe to podstawa oferty firmy Markas. Jesteśmy deweloperem działającym na rynku od 2004 roku, specjalizującym się w działalności deweloperskiej realizowanej na obszarze warszawskiego Wawra. Nowe mieszkania bezczynszowe ulokowane są na obrzeżach Warszawy, gdzie z jednej strony zapewniają spokojne sąsiedztwo, kameralne otoczenie i liczne tereny zielone, z drugiej natomiast dają możliwość korzystania z w pełni rozwiniętej infrastruktury i udogodnień, jakie oferują duże aglomeracje.

To co nas wyróżnia to segmenty bezczynszowe w przystępnej cenie — zachowujące wszelkie niezbędne, wysokie standardy mieszkaniowe oraz te zaspokajające potrzeby i wymagania współczesnych inwestorów. Nowo powstające segmenty bezczynszowe wykonywane są w taki sposób, by wszystkie części wspólne stanowiły jak najmniejszy problem dla lokatorów. Dzięki temu, decyzje o ewentualnych kosztach, właściciele mogą w większości sytuacji podejmować w pełni samodzielnie. Co w przypadku mieszkań bezczynszowych jest jednak najważniejsze to fakt, że każdorazowa inwestycja realizowana przez naszą firmę powstaje z zachowaniem najwyższej staranności. Osiedla w dzielnicy Wawer tworzymy przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. Powstałe mieszkania bezczynszowe wyróżniają się doskonałą jakością budowy, a w efekcie podwyższonym standardem wykończenia, co daje gwarancję komfortu zamieszkania w perspektywie najbliższych lat.

Osoby poszukujące segmentu bezczynszowego w Warszawie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą firmy Markas. W przypadku jakichkolwiek pytań czy niejasności prosimy o skontaktowanie się z naszym Doradcą.