Warszawa: Dom w cenie mieszkania. Czy to możliwe?

Warszawa: Dom w cenie mieszkania. Czy to możliwe?Warszawski rynek nieruchomości jest niezwykle bogaty i zróżnicowany. Znajdziemy tu mieszkania w przedwojennych kamienicach, lokale mieszkalne w nowoczesnej zabudowie wielorodzinnej oraz domy. Te ostatnie są uważane za najdroższe. Dlatego też gros Warszawiaków marzących o domu z własnym ogrodem rozważa wyjazd z miasta i osiedlenie się na jego obrzeżach. Tymczasem na warszawskim Wawrze można kupić dom w cenie mieszkania, bezpośrednio od dewelopera. Bez wyjeżdżania z miasta i wielogodzinnych dojazdów do pracy.

Domy w zabudowie bliźniaczej oraz malowniczo zlokalizowane segmenty to trzon oferty firmy Markas – dewelopera specjalizującego się w realizacji inwestycji z zakresu taniej i kameralnej zabudowy rodzinnej właśnie na warszawskim Wawrze.

Czego mogę się spodziewać kupując dom w cenie mieszkania w Warszawie?

Oferowane nieruchomości nie wymagają ani modernizacji, ani kosztownych remontów. To nowe domy w zabudowie bliźniaczej oraz segmenty w stanie deweloperskim przygotowane do wykończenia zgodnie z własną aranżacją. Konkurencyjne ceny nieruchomości nie są wynikiem doboru tanich materiałów konstrukcyjno-budowlanych, a doświadczenia inwestora działającego na warszawskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od 2004 roku (wcześniej pod inną marką) oraz precyzyjnego doboru działek inwestycyjnych. Na niski koszt budowy i eksploatacji wpływ na również odpowiedni dobór projektów, dzięki czemu gotowe domy są komfortowe w użytkowaniu, a zarazem energooszczędne.

Dlaczego Warszawa-Wawer?

Wawer to jedna z dzielnic Stolicy, na terenie której wciąż możemy znaleźć atrakcyjnie zlokalizowane działki budowlane. Na atrakcyjność lokalizacji mieszkań na warszawskim Wawrze wpływa nie tylko bardzo dobra komunikacja dzielnicy ze ścisłym centrum miasta, ale przede wszystkim otoczenie powstających osiedli domów jednorodzinnych. Wawer oferuje nam sąsiedztwo licznych terenów zielonych – przestrzeni sprzyjającej wypoczynkowi i rekreacji na świeżym powietrzu, a zarazem bardzo dobrze rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe. Wszystkie te atuty w połączeniu z wysokim standardem wykonania oferowanych nieruchomości przekładają się na komfort i poczucie bezpieczeństwa. W rezultacie dom w cenie mieszkania na warszawskim Wawrze zapewnia przyszłym mieszkańcom wszystko to, czego oczekujemy do domu jednorodzinnego i dużo więcej.

Osoby poszukujące atrakcyjnych nieruchomości w Warszawie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z bieżącą ofertą firmy Markas. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Sprawdź również: Mieszkania bezczynszowe Warszawa