Жилой комплекс Trakt Lubelski 251B Продан

Дата завершения: III kwartał 2021

Скоро новая инвестиция на ул. Mydlarskiej!

Osiedle przy Trakcie Lubelskim składało się będzie z 6 budynków w którym oferujemy zarówno mieszkania 75 m2 z ogródkami na parterze oraz własnym garażem z pomieszczeniem gospodarczym jak i mieszkania na piętrze 86 m2 z loggią, pokojem na poddaszu oraz własnym garażem i pomieszczeniem gospodarczym.

Каждая квартира имеет отдельный собственный вход.

Отсутствие дополнительных коммунальных платежей, связанных с содержанием общих частей жилищного комплекса.

Жилищный комплекс будет обеспечен всеми коммуникациями, включая городскую воду, газ, электричество и городскую канализацию

Дополнительная информация

Сдвиньте таблицу в право >
что бы увидеть Планы

номер Описание файла План
1 План Жилого Комплекса JPG PDF
2 План Гаража JPG PDF

Список Домов

Przesuń tabelę w prawo >
żeby zobaczyć Plany

Номер Площадь Терраса(огород) Лоджия План Статус Контакт
1 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
2 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
3 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
4 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
5 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
6 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
7 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
8 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
9 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
10 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
11 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
12 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
13 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
14 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
15 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
16 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
17 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
18 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
19 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
20 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
21 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
22 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
23 75M2 JPG PDF Продан Узнать Цену
24 86M2 JPG PDF Продан Узнать Цену

Актуальный статус строительства

Информация о строительстве

Визуализация

Nowe mieszkania Warszawa – wprowadzamy się na Wawer

Przy Trakcje Lubelskim w warszawskiej dzielnicy Wawer powstaje nowe kameralne osiedle mieszkaniowe, w ramach którego oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż o wysokim standardzie. Nasza oferta obejmuje zarówno mieszkania z ogródkami, jak i mieszkania na piętrze z loggią i pokojem na poddaszu. Przyszli kolatorzy budynków mieszkalnych powstających na Osiedlu Trakt Lubelski 251B będą mieli dostęp do pomieszczeń gospodarczych oraz własnych garaży, co znacząco podnosi standard oferowanych lokali mieszkalnych. Dodatkowym atutem inwestycji są zaprojektowane dla każdego mieszkania odrębne wejście i klatka schodowa.

Wawer – zalety kameralnego osiedla mieszkaniowego

Planując inwestycję mieszkaniową przy Trakcie Lubelskim chcieliśmy stworzyć przestrzeń, która będzie oferowała ciszę i spokój kameralnego osiedla mieszkaniowego, jednocześnie zapewniając dogodny dostęp do ścisłego Centrum Warszawy oraz wszystkich innych udogodnień i atrakcji oferowanych przez Stolicę. Nasz projekt obejmuje 6 budynków mieszkalnych, co przekłada się na 24 nowe mieszkania na sprzedaż – połowa z nich to mieszkania z ogródkami, druga połowa to lokale mieszkalne usytuowane na piętrze budynku. Nowe mieszkania mają odpowiednio 75 m2 i 86 m2, dzięki czemu jeszcze lepiej odpowiadają na specyficzne potrzeby i oczekiwania rodzin, dla których odpowiednio duży metraż jest jednym z czynników decydujących o wyborze danego mieszkania.

Mieszkania z ogródkami czy lokale na piętrze?

Do dyspozycji przyszłych lokatorów oddajemy dwa typy mieszkań odpowiadających na różne potrzeby swoich mieszkańców. Tych z Państwa, którzy zawsze marzyli o domu z ogrodem z pewnością zainteresują nasze mieszkania z ogródkami. Zaś tych, którzy nie przepadają za pieleniem grządek i koszeniem trawników z pewnością skuszą nowe mieszkania na piętrze. Każde mieszkanie ma osobny garaż i komórkę lokatorską. Każde mieszkanie zostanie również zaopatrzone w media, co najważniejsze budynki są podpięte do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu przyszli mieszkańcy Osiedla Przy Trakcie Lubelskim nie będę się musieli martwić zbiornikami asenizacyjnymi czy odprowadzeniem ścieków do oczyszczalni.

Wawer – Warszawa pełna małomiasteczkowego uroku 

Na realizację naszej inwestycji wybraliśmy malowniczo zlokalizowaną działkę, która łączy w sobie uroki przedmieścia z wygodą mieszkania w wielkim mieście. To sprawia, że przyszli mieszkańcy naszych mieszkań bezczynszowych z pewnością szybko poczują się tu „jak w domu”.

Katarzyna Prokopczyk

Markas sp zoo sp.k.

+48 516 416 516

prodomkp@wp.pl

ул. Trakt Lubelski 223D
04-667, Варшава